Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu obsługi klienta

E.T. Ewa Tomczak

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nowe Sady 19

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prace biurowo-administracyjne

  • Kontakt z klientem zagranicznym ( maile, telekonferencje )

  • Obsługa bieżących zleceń

  • Praca z wewnętrzną bazą danych

  • Przygotowywanie raportów

  • Wsparcie dla działu zakupów, księgowości

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra/dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z Klientem zagranicznym )

  • Umiejętność efektywnej obsługi klienta oraz organizacji własnej pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

  • Dokładność i staranność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Planowanie i perspektywiczne myślenie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Pakiety sportowe

  • Opieka medyczna

  • Kwartalne nagrody rzeczowe

  • Dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Firma E.T. Ewa Tomczak prowadząca działalność gospodarczą w zakresie usług co-packingu.

Przewiń do profilu firmy