Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Sławomir Filipowicz DIS-PACK OPAKOWANIA

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzedażowa - przyjmowanie zamówień , telefon, e-mail,

  • doradztwo w zakresie oferowanych towarów,

  • obsługa kanałów sprzedażowych sklep internetowy Shoper, Allegro,

  • przygotowanie przesyłek,

  • rozpatrywanie reklamacji i zwrotów,

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych, prowadzenie rozliczeń należności,

  • kontakt z firmami kurierskimi.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji e-commerce,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dokładność, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • doświadczenie zawodowe i inne umiejętności np., obsługa programów, graficznych, mediów społecznościowych - będzie dodatkowym atutem,

  • aktualne badania lekarskie.

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w godzinach od 07:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku,

  • szkolenie produktowe, wsparcie i wprowadzenie z zakres obowiązków,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa.

O nas

Firma DIS-PACK OPAKOWANIA specjalizuje się w sprzedaży opakowań dla gastronomii oraz przemysłu spożywczego. Od blisko 20 lat jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm w Polsce i Europie. Nasza firma znajduje się w Morawicy koło Krakowa.