Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Opiekun Klienta

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Johannesa Gutenberga 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • przyjmowanie i monitoring realizacji zleceń,

  • bieżącą koordynację działań między klientem, a pozostałymi działami w firmie,

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta B2B,

  • dobra obsługa komputera (MS Office, Internet),

  • efektywne planowanie i organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie,

  • zdolności analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • pakiet medyczny,

  • szkolenia dla pracowników,

  • ubezpieczenie na życie.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy