Pracownik Działu Obsługi Klienta (pełny etat, ¾ lub ½ etatu)

IKEA Retail, Katowice

aleja Roździeńskiego 95

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za obsługę posprzedażową klientów – m.in. przyjmowanie reklamacji i zwrotów, wystawianie faktur,

  • dbałość o pozytywne doświadczenia klientów,

  • wydawanie zamówień telefonicznych oraz internetowych,

  • wspieranie klientów w zakresie korzystania z usług oferowanych przez IKEA (montaż, transport),

  • odpowiedzialność za współpracę z firmami i ekipami transportowymi, montażowymi oraz reklamacyjnymi,

  • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej,

  • masz doświadczenie w pracy w posprzedażowej obsłudze klienta,

  • cechuje Cię opanowanie i pozytywne nastawienie do klientów,

  • potrafisz świetnie organizować swój czas pracy,

  • lubisz, kiedy sporo się dzieje,

  • masz głowę otwartą na nowa wiedzę,

  • lubisz wychodzić z inicjatywą,

  • dobrze się czujesz w pracy w zespole,

  • masz gotowość do pracy fizycznej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka, dodatkowe 4 tygodnie urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.