Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta/Planista Transportowy

Van Der Wal Polska Sp. z o.o.

  • Wrzesińska 196, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wrzesińska 196

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • centralny punkt komunikacji pomiędzy pracownikami obsługi klienta naszego partnera a firmami przewozowymi, w szczególności organizowanie przewozów transportowych rzeczy, ich monitorowanie i kontrola przebiegu, a w razie potrzeby podejmowanie działań naprawczych,

  • kontakt z klientami, kontakt z firmami przewozowymi,

  • udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach organizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • b. dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego, francuskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem),

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • komunikatywność,

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji z partnerami biznesowymi,

  • b. dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie w pracę i identyfikacja z firmą.

Mile widziane

  • znajomość branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • korzystanie z benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Van der Wal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie jest członkiem międzynarodowej grupy Van der Wal, której holenderskie korzenie sięgają 1924 roku.

Obecnie Van der Wal Polska posiada 40 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 60 osób. Specjalizujemy się w międzynarodowym towarowym transporcie lądowym w zakresie ładunków neutralnych oraz ponadgabarytowych. Świadczymy również usługi spedycyjne.

Przewiń do profilu firmy