Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

ERYK PIETRASZEWSKI MEDSOFT; BHP VOTA

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych;

  • wsparcie merytoryczne i techniczne użytkowników oprogramowania;

  • diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych;

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla Klienta.

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa Windows i oprogramowania użytkowego;

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji;

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • wysoka kultura osobista i duża motywacja do pracy;

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta;

  • znajomość Windows Server; Active Directory;

  • wiedza z zakresu technologii sieciowych TCP/IP, DNS, DHCP, VPN;

  • umiejętność instalacji sterowników i rozwiązywania problemów z urządzeniami peryferyjnymi.

  • znajomość baz danych SQL

  • znajomość oprogramowań medycznych bądź doświadczenie w pracy na rejestracji w placówce medycznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B; praca pn-pt w godz. 8-16;

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole;

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań;

  • wsparcie zespołu + szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne;

  • system benefitów - karta Multisport;

  • nowoczesny sprzęt.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowy urlop

Aktualnie pracujemy zdalnie z możliwością wypożyczenia biurka/krzesła oraz innych niezbędnych rzeczy dla komfortu pracy na HomeOffice 😊

Jesteśmy zespołem o ugruntowanej oraz stabilnej pozycji na rynku w obszarze medycznym. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz zadowolenie klientów, którzy korzystają z naszych rozwiązań. Obecnie w dynamicznie zmieniającym się świecie usługi medyczne są ciekawym miejscem rozwoju. Szukamy ciekawych, energicznych osób z pasją oraz pełnych pomysłów, które jako otwarta firma chcemy wspólnie realizować.

Przewiń do profilu firmy