Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Bank Spółdzielczy w Rzeszowie

płk. Leopolda Lisa-Kuli 16

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Praca stacjonarna w placówce bankowej;

  • Prowadzenie pełnej obsługi Klientów z zakresu rachunków bankowych;

  • Sprzedaż produktów bankowych;

  • Ścisła współpraca ze stanowiskiem obsługi informatycznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym lub informatycznym;

  • Umiejętność instalacji oprogramowania urządzeń typu drukarka, skaner itp.,

  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz podstawowych usług sieciowych (www, ftp, itp..)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej;

  • Umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku;

  • Szczere chęci do pracy, otwartość na nowe wyzwania, kreatywność w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy;

  • Pracę od zaraz;

  • Pracę stacjonarną w placówkach Banku od poniedziałku do piątku;

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy Firmą o ustabilizowanej pozycji ekonomicznej.

Przewiń do profilu firmy