Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

ARSANIT SP. Z O.O.O firmie

ARSANIT SP. Z O.O.

Obwodowa 17

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa - telefoniczna i mailowa obsługa klientów:

  • przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień do systemu,

  • nadzór w realizacji zamówień od Klientów,

  • wystawianie faktur,

  • obsługa korespondencji i dokumentacji Działu,

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,

  • sporządzanie zestawień handlowych,

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość obsługi programu MS Excel,

  • systematyczność, dokładność, terminowość,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • motywacja i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość Symfonia Handel,

  • znajomość języka niemieckiego/angielskieg.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce