Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Sklep Internetowy

KOLIBER sp. z o.o.O firmie

KOLIBER sp. z o.o.

Konstantego Ciołkowskiego 165a

Białystok

KOLIBER to marka produktów AGD działająca w branży e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem budujemy zespół ambitnych i kreatywnych osób specjalizujących się w różnych dziedzinach. Naszym celem jest zostać najszybciej rozwijającą się marką AGD w Polsce.

Jesteś nietuzinkową osobę, która szuka dla siebie wyjątkowego miejsca pracy?

Dołącz do nas!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych
  • przygotowanie dokumentów sprzedaży
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • doradztwo w zakresie oferowanego produktu
  • obsługa reklamacji, zwrotów i wymiany towarów
  • wprowadzanie dokumentów księgowych
  • sporządzanie raportów

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy
  • swoboda w rozmowach z klientami
  • spokojna i wyraźna wymowa
  • dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Adobe (ID, Il, PS)

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commmerce
  • elastyczne godziny pracy
  • praca jednozmianowa Pn. – Pt.
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

Ogłoszenie archiwalne