Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Sprzedaży

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Hlonda 5

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klienta kupującego w oddziale lokalnym firmy

  • przygotowanie dokumentów do sprzedaży

  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • telefoniczne rozpoznawanie potrzeb Klienta i umożliwienie kontaktu z doradcą handlowym

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • telefoniczne informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie o kierunku elektrycznym i/lub doświadczenie w branży elektrycznej

  • bardzo dobra znajomość aparatury elektrycznej niskiego napięcia

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość programów biurowych (MS Office)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hurtowni elektrycznej lub firmie z branży elektrycznej

  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia

  • podstawowa znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WIFI

  • kreatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • uczestnictwo w ciekawych projektach branżowych

  • pracę w międzynarodowym koncernie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

Tak się u nas pracuje

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany/a naszą propozycją czekamy na Twój List Motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych.