Oferta pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta

NMS RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, instytucji finansowej z ugruntowaną pozycją, poszukujemy kandydatów na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta drogą mailową i telefoniczną,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania,
  • przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta,
  • zapewnienie profesjonalnego przebiegu rozmowy z klientem,
  • dbanie o wysoką jakość usług sprzedażowych i posprzedażowych,
  • dbanie o wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolności komunikacyjne,
  • otwartość na ludzi,
  • umiejętność pracy z komputerem i różnego rodzaju systemami.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (między innymi prywatne ubezpieczenie medyczne),
  • szkolenie wprowadzające,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne