Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

AKME PAŁEJKO Sp. j.

Poloneza 89B

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja w systemie (Symfonia) otrzymanych zamówień i ich realizacja

  • utrzymywanie bieżących telefonicznych kontaktów z Klientami

  • kontrola stanu realizacji zamówień i stanów magazynowych

  • współpraca z działami mającymi wpływ na realizację zamówienia

  • komunikacja z dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, staranność i samodzielność

  • znajomość programu Symfonia i języka angielskiego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę na etacie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • stałe godziny pracy

  • pracę w biurze w Warszawie

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Firma AKME, autoryzowany dystrybutor sprzętu medycznego Smiths Medical, oferująca szeroki asortyment wyrobów jednorazowych oraz aparatury medycznej dla anestezjologii, ratownictwa i intensywnej terapii poszukuje do pracy na stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy