Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik działu obsługi klienta

SYNERGIO S.A.O firmie

3 690 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Synergio S.A., lider na polskim rynku energetycznym, poszukuje osób do pracy na stanowisku Pracownik działu obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • Sprawna i profesjonalna obsługa klienta (telefonicznie, mailowo, poprzez stronę internetową)
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży paneli fotowoltaicznych oraz innych nośników energii do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm,
  • Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazą danych, CRM),
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach call/contact center,
  • Biegła obsługa komputera (MS Office),
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i elastyczność,
  • Nienaganna polszczyzna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • Pracę w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Stałe i stabilne zatrudnienie na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży,
  • Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie.

Ogłoszenie archiwalne