Pracownik Działu Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-24
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2017-08-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PREFA Polska Sp. z o.o.

Producent systemów dachowych, rynnowych i fasadowych z aluminium, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: DOS 02.2017
Opis stanowiska:
  • kontrola procesu realizacji zamówień
  • utrzymywanie kontaktu z partnerami handlowymi
  • kontrola bieżących należności
  • kontrola procesu reklamacyjnego
  • wsparcie działu sprzedaży
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w programach magazynowo – księgowych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prznajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole
  • ciekawą i przynoszący dużo wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem DOS 02.2017 klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PREFA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PREFA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emaliowej 28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się