Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Assmann Distribution Sp. z o.o.

    ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ASSMANN. Dystrybuujemy zaawansowane rozwiązania służące do budowania i zarządzania nowoczesnymi sieciami teleinformatycznymi. Pomagamy w projektowaniu i wdrożeniu kompatybilnych rozwiązań, które zapewnią stabilną pracę całej sieci. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, ASSMANN Distribution z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów akcesoryjnych. Poza własnymi produktami DIGITUS, DIGITUS Professional i ednet, jesteśmy dystrybutorem takich producentów jak BELDEN CDT, NEXANS NCS, Panduit LTD, Fluke Networks czy ADDERR.

    Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów i bieżąca obsługa klientów;
    • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy;
    • budowanie trwałych relacji z klientami;
    • opieka i obsługa posprzedażowa dedykowanych klientów;
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy;

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT lub elektrotechnicznej;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • wysoko rozwinięta umiejętność planowania oraz samoorganizacji w pracy;
    • dobra znajomość obsługi komputera szczególnie pakietu MS Office;
    • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, poparte wiedzą w zakresie produktów z obszaru IT.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji;
    • pracę w młodym zespole i przyjemnej atmosferze;
    • pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności;
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
    • system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów;
    • wsparcie techniczne, produktowe, szkoleniowe podczas wdrażania się do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków.

    Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij tylko swoje CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASSMANN Distribution Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ASSMANN Distribution Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.