Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Obsługi Klienta

  • Warszawa, Konotopa (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka „PHOENIX Pharma Polska” będącą częścią Grupy PHOENIX,
    jednego z największych koncernów dystrybucyjnych w Unii Europejskiej,
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

    Miejsce pracy: Konotopa

    Zadania:

    • bieżąca obsługa klienta
    • przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień
    • koordynacja przepływu towaru od producentów
    • ścisła współpraca z działem logistyki i magazynem

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość MS Office (Excel i Word)
    • umiejętność sporządzania analiz i raportów
    • doświadczenie w obsłudze klienta
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość języka angielskiego – średniozaawansowana

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pakiet benefitów pracowniczych
    • pracę w miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego życiorysu klikając:

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 - z późn. Zm.)”..