Oferta pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta z J. Włoskim

Grafton Recruitment

4 0005 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001
Pracownik działu obsługi klienta z j. włoskimNumer ref.: 4-6-62870
Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy, prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik działu obsługi klienta z j. włoskim
Główne obowiązki:
  • przetwarzanie zamówień, gwarancji i roszczeń klientów w SAP
  • kontakt e-mailowy i sporadycznie telefoniczny z klientami firmy
  • współpraca z klientem
  • tworzenie i aktualizowanie wewnętrznych procedur związanych z zamówieniami
  • zarządzanie cenami na poziomie zamówienia
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j. włoskiego min. B2
  • dobra znajomość j. angielskiego min. B1
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analizy danych, zaangażowanie i zorganizowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta będzie atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP
Korzyści
  • umowa o pracę na czas określony, z nastawieniem na długofalową współpracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej organizacji oraz nowoczesne biuro w centrum Poznania
  • stałe godziny pracy, praca od poniedziałku do piątku
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne