Pracownik działu obsługi klienta z językiem francuskim (m/k)

CPL Jobs .

  • Lublin, lubelskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Numer ref.: JO-2107-472014

Obowiązki:

  • Pomoc klientom zagranicznym w rozwiązywaniu problemów z obszaru technicznego (IT);
  • Obsługa zgłoszeń: rejestrowanie i klasyfikowanie;
  • Kontakt z klientami firmy poprzez maila, telefon, wewnętrzną platformę do komunikacyjną;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną lub mailową obsługą klienta w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie C1;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość nauki języka angielskiego na platformie online;
  • Dofinansowanie do szkoleń oraz innych możliwości kształcenia się;
  • Dostęp do audiobooków online;
  • Możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach i kursach;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Kartę sportową.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne