Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

    Wszystkie nasze produkty są konfigurowane za pomocą foto-realistycznego narzędzia 3D. Dzięki temu MYCS nie tylko rewolucjonizuje branżę e-commerce, ale także przewraca rynek meblowy do góry nogami. Od kiedy powstaliśmy w 2015r., MYCS szybko się rozwija. Aby kontynuować ekspansję naszej wizji, którą jest: "Personalizacja to nowy standard", szukamy entuzjastycznie nastawionych i pełnych pasji ludzi, którzy chętnie biorą stery we własne ręce. W MYCS każdy ma możliwość zrealizowania swoich pomysłów i naprawdę ma wpływ na funkcjonowanie firmy. Dołącz do międzynarodowego zespołu, aby kształtować przyszłość rynku meblarskiego!

    Do naszego biura, zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy Przestrzennej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego jeziora, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • bezpośredni kontakt z klientami w języku niemieckim, poprzez telefon, e-mail i live-chat
    • udzielanie klientom informacji o produktach
    • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • wykształcenie minimum średnie
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka angielskiego
    • pozytywne nastawienie do ludzi oraz dbałość o szczegóły
    • dobra znajomość obsługi komputera

    Dołącz do mycs i:

    • otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie (5600-6200 brutto)
    • pracuj na podstawie umowy o pracę, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu w godzinach 9-18
    • pracuj w miłej atmosferze w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
    • zostań współtwórcą sukcesu szybko rozwijającej się firmy i dzięki swoim pomysłom przyczyniaj się do naszego dalszego, wspólnego rozwoju
    • podejmuj się realizacji interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie
    • korzystaj z bogatego pakietu socjalnego ( pełne wyżywienie, opieka medyczna, organizowanie urodzin pracowników, imprezy wyjazdowe)

    Prosimy o przesyłanie aplikacji (w języku niemieckim i polskim) e-mailem klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez mycs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest mycs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.