Oferta pracy

pracownik działu obsługi klienta z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Lubisz rozmawiać z ludźmi? Znasz bardzo dobrze język niemiecki? Tyle wystarczy, abyś miał super pracę. Aplikuj i przekonaj się co możesz otrzymać!

Numer ref.: /380/05/2021/MS

zadania:

  • kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz przez chatbox,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów oraz edukowanie w rozwiązywaniu przyszłych

oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2+
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • pozytywnego nastawienia i chęci pomocy zgłaszającym się osobom,
  • biegłości w obsłudze komputera i pakietu MS Office,
  • cichego, odseparowanego pomieszczenia, które zapewni ergonomię pracy oraz wymaganą jakość obsługi klienta (praca zdalna na terenie Polski)
  • doświadczenia w obsłudze klienta lub w pracy z social media będzie stanowiło dodatkowy atut
oferujemy:
  • rekrutację online – bez wychodzenia z domu,
  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • całościowy trening i wszystkie niezbędne narzędzia,
  • home office na terenie Polski,
  • praca w systemie zmianowym (zmiany po 8,5h układanie od poniedziałku do niedzieli, między 6:00 a 00:00),
  • pracę w międzynarodowym zespole dla globalnej firmy,
  • możliwość obcowania z językiem niemieckim w codziennej pracy,
  • pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne