Ta oferta pracy jest nieaktualna od 413 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Spedycyjno-Transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych, z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym

     poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Działu Obsługi Klienta
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • terminowość wynagrodzeń
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość faktycznego wykorzystania języka niemieckiego w codziennej pracy
    • wdrożenie w zakres obowiązków
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy

    Wymagania:

    • dobrej znajomości języka niemieckiego
    • otwartości i komunikatywności
    • chęci do nauki i do pracy z klientem zagranicznym

    Dużym atutem będzie znajomość branży transportowo-spedycyjnej lub zainteresowanie tym obszarem.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pośrednictwem opcji

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 01.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami"