Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik działu obsługi Klienta ze znajomością j. angielskiego lub niemieckiego

AP HOLDING S.A.O firmie

  • Konduktorska 39, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AP HOLDING S.A.

Konduktorska 39

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne i logistyczne wsparcie działu handlowego w bieżącej pracy

  • zapewnienie i koordynacja sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami

  • telefoniczna i mailowa obsługa posprzedażowa Klienta

  • wprowadzanie nowych zamówień sprzedaży/wprowadzanie danych do systemu

  • monitorowanie i informowanie Klientów o statusie realizacji zamówienia

  • monitorowanie płatności, windykacja należności

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość komputera w zakresie MS Office

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość języków obcych: j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientami

  • komunikatywność i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę + premie

  • ubezpieczenie na życie PZU + opiekę medyczną ALLIANZ + pracowniczy program emerytalny PPE

  • karnety sportowo- kulturalne

  • bony na święta i urodziny

  • wyjazdy integracyjne

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ECOSAC (www.ecosac.pl) to firma zajmująca się produkcją ekologicznych toreb papierowych z nadrukami lub bez. Produkujemy i dostarczamy naszym Klientom torby będące opakowaniem jak również oryginalną metodą reklamy.

Przewiń do profilu firmy