Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.O firmie

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów zagranicznych, w tym kontakty telefoniczne oraz e-mailowe

  • Przyjmowanie zamówień, udzielanie informacji na temat produktów, warunków cenowych oraz logistycznych,

  • Współpraca z działem logistyki celem terminowej wysyłki towaru,

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych zgodnie z procedurami Spółki,

  • Prowadzenie bazy klientów,

  • Wsparcie dla przedstawicieli handlowych z obsługiwanych terenów,

  • Wykonywanie prac biurowych w tym obsługa komputera,

  • Praca świadczona w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00,

  • Możliwość świadczenia pracy zdalnej w ustalonym zakresie.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,

  • Obsługa komputera i umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w strukturach firmy międzynarodowej,

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia socjalne

  • Świeże owoce

  • Integrację

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Przewiń do profilu firmy