Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu obsługi klienta

  • Zgorzelec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Consulting Pohl

    Firma Consulting Daume poszukuje pracownika do punktu reprezentacyjnego w Zgorzelcu.

    Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: luty/ marzec 2018.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.firma-w-niemczech.pl/

    Miejsce pracy: Zgorzelec

    Zadania

    • obsługa klienta zarówno telefonicznie, jak i na miejscu w punkcie reprezentacyjnym
    • udzielanie informacji o ofercie firmy
    • prace administracyjno-biurowe
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

    Wymagania

    • umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
    • doświadczenie w pracy z działu obsługi klienta, sprzedaży i marketingu
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomość języka polskiego, poziom ojczysty
    • umiejętność obsługi komputera
    • znajomość programów pakietu Office, w szczególności Word i Excel
    • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem, dokładność
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
    • pracę na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo
    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • współpracę ze zgranym i doświadczonym zespołem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zaznaczamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.