Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu obsługi klienta

"RAPS POLSKA" sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Józefa Poniatowskiego 109

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień od momentu ich otrzymania aż do dostarczenia towaru i fakturowania (w systemie SAP)

  • Bieżąca współpraca z centralą w Niemczech oraz współpracownikami w polskim oddziale

  • Wsparcie w realizacji zadań sprzedażowych zespołu

  • Realizowanie bieżących zadań o charakterze administracyjno-biurowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym, handlowym lub księgowym.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego. Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office

  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP

  • Komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i wsparcie w realizacji powierzonych zadań

  • Przyjazną atmosferę w pracy w kameralnym zespole

O nas

Polski oddział międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukuję nowej osoby do zespołu. Miejsce pracy – Zielonka.