Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Pacjenta

SWISSMED CENTRUM ZDROWIA S.A.

  • Wileńska 44, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wileńska 44

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie rzetelnych informacji osobom dzwoniącym o dniach i godzinach przyjęć lekarzy, oraz o ofercie firmy.

  • Udzielanie osobom zgłaszającym się wyczerpujących informacji o dniach i godzinach pracy poradni oraz o rodzajach i warunkach udzielania świadczeń medycznych.

  • Sprawdzanie uprawnień do świadczeń.

  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących porad lekarskich, zabiegów ambulatoryjnych oraz wizyt domowych.

  • Zakładanie kart chorobowych i prowadzenie kartoteki zbiorczej.

  • Przygotowanie dokumentacji osób zarejestrowanych na wizyty lekarskie i przekazywanie jej właściwym lekarzom, porządkowanie tej dokumentacji po zakończonych wizytach i umieszczenie w kartotece.

  • Prowadzenie rejestru pacjentów oczekujących na wizyty lekarskie.

  • Wystawianie faktur VAT za płatne porady lekarskie i diagnostykę.

  • Prowadzenie podręcznej kasy i bieżące rozliczanie się z wpływów w kasie głównej.

  • Wykonywanie poleceń przełożonego.

  • Zadania wskazane w dokumentacji Systemu Jakości, zgodne z normą ISO

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,

  • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku między 7-20.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • preferencyjne warunki prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w grupie LuxMed,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu.

O nas

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. to prywatny szpital zabiegowy z Oddziałem Pomocy Doraźnej i Oddziałem Położniczo-Neonatologicznym należący Grupy LUX MED.