Oferta pracy

Pracownik Działu Obsługi Posprzedażnej

POL-SKONE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wiodący polski producent drewnianej stolarki otworowej z Lublina, prekursor nowych rozwiązań technologicznych i lider na rynku stolarki budowlanej w Polsce
poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • znajomość języka obcego w mowie i piśmie,
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu produkcji drzewnej,
  • dyspozycyjność,
  • cierpliwość,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dużą samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i załatwianie w pełnym zakresie reklamacji,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
  • kontrola jakościowa na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego,
  • sporządzanie wykazów realizowanych reklamacji i ich analiza.

W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska pracy, na które Pan/i aplikuje. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. W przypadku dołączenia przeze mnie zdjęcia do składanego CV, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy