Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Obsługi Ubezpieczeń

  • Kraków, małopolskie
  • Zakopiańska 167, 30-435 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 24.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Inter Car Nowak Autoryzowany Dealer Hyundai poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    • realizację celów ilościowych i jakościowych salonu w zakresie sprzedaży usług ubezpieczeniowych,
    • aktywną sprzedaż ubezpieczeń,
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
    • obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy,
    • aktywne pozyskiwanie Klientów.

    Wymagania

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • nastawienie na wyniki,
    • prawo jazdy,
    • umiejętność obsługi komputera  (pakiet Office),
    • otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się,
    • nienaganna prezencja i kultura osobista.

    Oferujemy

    • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.

    Zgłoszenia zawierające CV proszę kierować klikając
    przycisk APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę INTER CAR NOWAK  Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Zakopiańska 167 zawartych w CV na stanowisko: Doradca Serwisowy Volkswagena na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres  6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Po tym okresie są usuwane. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
    Informujemy, że Kandydatowi składającemu CV przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podstawa prawna: Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowią przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej „RODO”) z którą, może Pani/Pan zapoznać się na stronie www.intercarnowak.hyundai.pl w Polityce Prywatności.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.