Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Ochrony Środowiska

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zagadnień związanych ISO 140001 (ocena ryzyka wpływu na środowisko, ulepszanie procesów pod kątem minimalizowania wpływu na środowisko)

  • Prowadzenie ewidencji dotyczącej ochrony środowiska przy użyciu korporacyjnych baz danych i narzędzi

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń oraz ich aktualizowanie zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • Udział w przygotowywaniu analiz środowiskowych

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów oraz prowadzenie szkoleń z zakresu Ochrony Środowiska,

  • Operacyjne wsparcie dla zakładu produkcyjnego klienta w zakresie ochrony środowiska

  • Budowanie kultury przyjaznej środowisku

  • Promocja proekologicznych postaw w środowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na rozwijanie wiedzy i umiejętności

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość, komunikatywność, nastawienie na budowanie długofalowych relacji

  • Język angielski wymagany – poziom B1 lub wyżej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wielozadaniowość, terminowość oraz odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze administracji publicznej

To oferujemy

  • Możliwość pracy dla międzynarodowego koncernu

  • Możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin

HR for Business Sp. z o.o.

Dla jednego naszych klientów - międzynarodowego koncernu posiadającego zakłady produkcyjne we Wrocławiu, dostarczającego produkty dla branż Ochrony Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub kontakt telefoniczny: 571 330 178.