Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Ofertowania

UNISERV S.A.O firmie

  • Woźniaka 7, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UNISERV S.A.

Woźniaka 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowa analiza zapytania ofertowego oraz dokumentacji przetargowej,

  • wykonanie przedmiarów robót,

  • przygotowywanie wycen,

  • pozyskiwanie i opracowywanie materiałów na potrzeby przygotowania ofert,

  • kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert,

  • przygotowanie i terminowe złożenie oferty.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość Pakietu MS Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • rzetelność, umiejętność współpracy, dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość j. angielskiego (minimum B2).

Mile widziane

  • wykształcenie budowlane,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność kosztorysowania (program Norma lub inny).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • możliwość wyboru godzin pracy,

  • dostęp do licznych benefitów pozapłacowych, tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe i kinowe itd.