Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu ofertowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe „Mosty” Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K.

    Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe „Mosty” Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K. zajmujące się generalnym wykonawstwem obiektów mostowych,dróg i innych obiektów inżynieryjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • analiza dokumentacji przetargowej oraz technicznej
    • przygotowanie i składanie ofert
    • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
    • analiza i porównywanie ofert

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • obsługa pakietu MS Office - Word i Exel
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność współpracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy
    • dobra znajomości zamówień publicznych
    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub pokrewne
    • zaangażowanie w pracę

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
    • dobrą atmosferę pracy zespole
    • kartę Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.