Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Operacyjnego - Export Customer Service

HMM Agency (Poland) Sp. Z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, weryfikacja i obsługa dokumentacji eksportowej

  • Budowanie relacji biznesowych poprzez codzienne działania i właściwą komunikację

  • Bezpośredni kontakt z klientami, udzielanie odpowiedniej pomocy i informacji klientom podczas całego procesu transportowego

  • Kontrola i obsługa procesu fakturowania

  • Przestrzeganie procedur / polityki Grupy, utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w branży transportu morskiego i dobra znajomość procedur stosowanych w obrocie portowo-morskim

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie we współpracy z terminalami kontenerowymi i znajomość systemów portowych w Gdyni i Gdańsku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy, zdyscyplinowanie i dokładność

  • Nastawienie na budowanie trwałych partnerskich relacji z klientami i kontrahentami

  • Komunikatywność

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w świetnym zespole, który dynamicznie rozwija firmę i reprezentuje armatora o światowej renomie

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • nowoczesne narzędzia umożliwiające sprawną pracę, także zdalną

  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie

  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • kartę sportową Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

HMM Agency (Poland) Sp. Z o.o.

HMM Agency Poland jest wyłącznym przedstawicielem jednego z wiodących globalnych armatorów kontenerowych - HMM. To armator, który dysponuje największymi kontenerowcami na świecie. Specjalizujemy się w obsłudze globalnego frachtu morskiego. Na polskim rynku usług transportu morskiego działamy od 2015 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy firm logistycznych USS United Shipping Services AB.

HMM jest globalną, zintegrowaną firmą logistyczną świadczącą najwyższej jakości usługi transportowe. Największymi atutami HMM są profesjonalnie wykwalifikowany personel, ponad 100 najnowocześniejszych statków, sieć połączeń pokrywająca cały świat oraz wiodące systemy informatyczne.

HMM posiada rozległą, globalną sieć składającą się z 7 centrów regionalnych, 24 spółek zależnych, 60 oddziałów, 5 biur zagranicznych i 3 terminali kontenerowych na całym świecie. HMM cieszy się reputacją jako światowej klasy zintegrowana firma logistyczna. Serwisy HMM obsługują największe statki kontenerowe na świecie, z których jeden nosi imię HMM Gdańsk!

Przewiń do profilu firmy