Oferta pracy

Pracownik Działu Organizacyjno-Prawnego

GONAR - BIS sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Gonar-Bis Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1974 roku. Ponad 40-letnie doświadczenie głównie w produkcji narzędzi górniczych dla kopalń węgla kamiennego, kopalni rud metali nieżelaznych i kamieniołomów stawia firmę Gonar-Bis na wysokiej pozycji między firmami o podobnym profilu działalności.

Zakres zadań:

  • opracowania wniosków kierowanych na posiedzenia Zarządu,
  • dystrybucją decyzji organów Spółki
  •  sporządzania Poleceń Służbowych Zarządu
  • kierowanie sprawami związanymi z dokumentacją formalno-prawną
  • prowadzenie rejestru umów, pełnomocnictw oraz Poleceń Służbowych Zarządu
  • monitorowanie realizacji uchwał i decyzji organów Spółki
  • nadzorowanie procesu wydawania pełnomocnictw (w tym sporządzanie projektów pełnomocnictw ogólnych, szczególnych i rodzajowych) oraz uzyskiwanie odpisów notarialnych pełnomocnictw,
  • monitorowanie poprawności procedur decyzyjnych i ich zgodności z obowiązującym w Spółce podziałem kompetencji oraz zgłaszanie potrzeb w zakresie ich zmiany,
  • koordynowanie spraw z zakresu bieżącej obsługi prawnej zleconych przez Zarząd zewnętrznym kancelariom prawnym i notarialnym,
  • koordynowanie we współpracy z Biurem Prawnym reprezentowania Spółki w sprawach związanych z działalnością
  • zapewnianie opracowywania i opiniowania umów, projektów dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • nadzorowanie i koordynowanie prowadzenia spraw związanych z obsługą organizacyjną Oddziału (obsługa kancelaryjna, archiwum, sekretariaty)

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek: Prawo),
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa,
  • znajomość i obsługa programów prawniczych (LEX oraz Legalis),
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + świadczenia socjalne.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę pełną wyzwań, w otwartym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy