Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Personalnego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów bi1 i AUCHAN. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszej Centrali w POZNANIU poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU PERSONALNEGO

    Miejsce Pracy: POZNAŃ

    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat
    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)
    • Atrakcyjne świadczenia socjalne: bony świąteczne, paczki, karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
    • Sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy pracowników,
    • Wprowadzanie danych do sytemu kadrowo – płacowego,
    • Kontrola listy płac, sporządzanie fiszek płacowych,
    • Naliczanie ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy.

    Oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu administracji personalnej oraz ubezpieczeń społecznych,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziana znajomość obsługi systemu kadrowo – płacowego TETA,
    • Znajomość pakietów MS Office (Excel, Word, Outlook)
    Zatrudnionym osobom oferujemy stałą, ciekawą pracę, przyjazną atmosferę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

    W CV prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

    Administratorem danych osobowych jest Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.’’