Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Personalnego

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych.

    Grupa posiada obecnie cztery zakłady produkcyjne - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) oraz jeden w Niemczech (w Werdohl).

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stalowa Wola

     Główne zadania na stanowisku:

    • Obsługa spraw związanych z administracją personalną pracowników,
    • Przygotowywanie dokumentów dotyczących zatrudnienia,
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego, m.in: umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, wnioski urlopowe,
    • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującym przepisami Prawa Pracy,
    • Bieżące udzielanie informacji kadrowo –płacowych pracownikom firmy,
    • Bieżąca współpraca z Kierownikami Wydziałów oraz tworzenie raportów i analiz z zakresu kadrowego,
    • Monitorowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy (prowadzenie ewidencji czasu pracy),
    • Kontrola ważności: szkoleń BHP, badań lekarskich.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Ekonomia, Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi,
    • Doświadczanie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – min. 3 lata,
    • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu Prawa Pracy,
    • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym,
    • Dobrej znajomości j. angielskiego min. na poziomie B1,
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, asertywności oraz dyskrecji.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    •  Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
    •  Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
    •  Ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę oraz prywatną opiekę medyczną,
    •  Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.