Logo Pracuj.pl

Pracownik działu płac, ZUS, kadr

Eres Sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Eres Sp. z o.o.

plac Wolności 7

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Pracownik działu płac, ZUS, kadr zajmuje się naliczaniem wynagrodzeń z tytułów umów o pracę, umów cywilnoprawnych, sporządzaniem deklaracji ZUS oraz innych związanych z wynagrodzeniami pracowników oraz prowadzeniem teczek kadrowych, Jest to stanowisko na umowę o pracę na pełny etat.

Nasze wymagania

Kandydaci na stanowisko powinni dysponować wiedzą i doświadczeniem w zakresie naliczania wynagrodzeń, znajomością przepisów ZUS oraz Kodeksu Pracy, praktyczna umiejętnością prowadzenia teczek kadrowych , i znajomoscią dokumentacji. Wskazane jest minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów do naliczania wynagrodzeń ( w szczególności Gratyfikant, COMARCH , PŁATNIK) oraz umiejętność pracy w pakiecie OFFICE.

To oferujemy

  • Oferujemy: wysokie wynagrodzenie, dodatkowe premie , bonusy , abonament medyczny ( dostęp do prywatnej służby zdrowia ) , finansowanie szkoleń .
  • Zapraszamy do złożenia aplikacji.

O nas

ERES Sp z o.o Spółka Doradztwa Podatkowego jest dobrą i znaną marką od 1991 roku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, usługowym prowadzeniem ksiąg oraz outsourcingiem naliczeń płac, ZUS i kadr. W firmie pracują doradcy podatkowi, księgowi i specjaliści d/s płac , ZUS i kadr, razem 20 osób. Współpracujemy z firmami z różnych branż i dla nich pracujemy. Firma dba o swoich pracowników i klientów.

Pracownik działu płac, ZUS, kadr, plac Wolności 7, Wrocław