Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Planowania Produkcji

  • Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU PLANOWANIA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Logistyki lub kierunków pokrewnych),
    • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie MS Excel,
    • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
    • dobra organizacja pracy własnej, systematyczność,
    • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu; osoba dokładna, skrupulatna, rzetelna,
    • komunikatywność, umiejętność budowania relacji oraz współpracy zespołowej.

    Główne zadania:

    • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych i ich aktualizacja,
    • bieżący nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
    • generowanie zleceń produkcyjnych,
    • tworzenie prognoz produkcyjnych,
    • zbieranie danych i tworzenie raportów będące podstawą obliczania wskaźników wydajnościowych,
    • dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów,
    • monitorowanie stanu zapasów i surowców w magazynie oraz wydanych na produkcję,
    • określanie zapotrzebowania na materiał produkcyjny.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • szkolenia wdrażające, stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
    • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass,
    • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    (CV i list motywacyjny) na adres:

    El-Cab Sp. z o.o.
    Ul. Obornicka 37
    Bolechowo-Osiedle
    62-005 Owińska

    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

    W przypadku chęci uczestnictwa także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”