Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GEALAN Polska Sp. z o.o.

Pracownik działu PM z językiem niemieckim

GEALAN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rudzka 31, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rudzka 31

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie z języka niemieckiego i opracowywanie informacji, związanych ze stolarką okienną;

  • Kontakt z niemiecką centralą dotyczący dostępności produktów;

  • Uczestnictwo w procesach wdrażania szerokiego asortymentu produktów;

  • Opracowywanie i kontrola zestawień i katalogów z informacjami produktowymi (Excel, Power Point);

  • Przygotowywanie i analiza, raportów, dotyczących produkcji i sprzedaży;

  • monitorowanie konkurencji, zbieranie informacji o nowych produktach.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i w piśmie;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane wykształcenie techniczne;

  • Umiejętność nawiązywania relacji, komunikatywność;

  • Dojrzałość i odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność określania priorytetów dla zgłaszanych problemów;

  • Chęć nauki, umiejętność uczenia się oraz zaangażowanie w prowadzone projekty;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

  • Realną szansę rozwoju zawodowego, realizację własnych pomysłów- osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie rozwijać swoje kompetencje w kluczowym dziale Zarządzania Produktem;

  • Możliwość poszerzania doświadczenia i rozwoju zawodowego we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju. Zróżnicowany zakres obowiązków, możliwość udziału w ciekawych projektach;

  • Przyjazne miejsce pracy (nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy wspólnie od lat i każdy członek zespołu jest dla nas bardzo ważny);

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwijania nauki języka angielskiego;

  • Elastyczny system czasu pracy umożliwiający work-life balance;

  • Dogodny dojazd autobusem z Łodzi oraz darmowe miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny.

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.

Chętnie nauczymy Cię obsługi maszyn oraz urządzeń do produkcji a nasz wewnętrzny trener zaopiekuje się Tobą w okresie wdrażania Cię do pracy! Rozwijamy się.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje