Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Prawnego

Reform Capital Sp. z o.o.O firmie

Reform Capital Sp. z o.o.

plac Powstańców Śląskich 16

Wrocław

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Prawnym,
  • obsługa systemu bazodanowego,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • kontakt telefoniczny z sądami i kancelariami komorniczymi.

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość pakietu MS Office i umiejętność obsługi komputera,
  • motywacja do pracy i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • brak ograniczeń wiekowych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz członków rodziny w Lux Med,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego MultiSport,
  • pracę w profesjonalnym, małym i zgranym zespole.

Ogłoszenie archiwalne