Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Produkcji

OPAKOMET S.A.O firmie

OPAKOMET S.A.

Karola Łowińskiego 7d

Kraków

OPAKOMET Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

KLUCZOWE ZADANIA:

  • obsługa przydzielonych maszyn
  • pakowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opiekę medyczną
  • kompleksowy zakres szkoleń wstępnych przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży

OCZEKIWANIA:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • umiejętności techniczne

Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne