Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Produkcji

POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA

Karola Łowińskiego 7d

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przydzielonych maszyn,

  • pakowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych,

  • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • umiejętności techniczne.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • kompleksowy zakres szkoleń wstępnych przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym,

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Produkcji.

Przewiń do profilu firmy