Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Produkcji

POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Karola Łowińskiego 7d

Wzgórza Krzesławickie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przydzielonych maszyn

  • pakowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych

  • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, w ruchu ciągłym

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • prywatna opiekę medyczną

  • kompleksowy zakres szkoleń wstępnych przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI.

Przewiń do profilu firmy