Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Produkcji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPAKOMET Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Kraków

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • obsługa przydzielonych maszyn
    • pakowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych
    • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu

    OFERUJEMY:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy oraz zdobycie nowych kwalifikacji
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży

    OCZEKIWANIA:

    • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

    Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zamieszczeniu na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 101, poz. 926 ze zm.).

    Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Produkcji.”

    Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Produkcji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych".

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie OPAKOMET S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Karola Łowińskiego 7D

    Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Informujemy, że od dnia 25.05.2018 r. w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych
    można się kontaktować telefonując pod numer: (12) 617 01 05 lub pisząc na adres mailowy: [email protected]