Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Produkcji – Montaż Manualny Podzespołów

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Lekka praca na produkcji - montaż manualny podzespołów;
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego;
  • Utrzymanie porządku o obszarze linii produkcyjnej;
  • Dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń w miejscu pracy;
  • Uzupełnianie raportów w systemie komputerowym.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Zdolności manualne i techniczne;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku;
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

To oferujemy

  • Lekką pracę na produkcji – zarówno dla Pań, jak i dla Panów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię kwartalną;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Stabilne zatrudnienie w nowej, miedzynarodowej firmie;
  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy – u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie jako operator produkcji o poznać specyfikę funkcjonowania zakładu produkcyjnego w praktyce;
  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z pozomu greenfield;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenie 60 państw.

Jako specjalista w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, interfejsów HMI oraz systemów RFID oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 250 osób.

Pracownik Działu Produkcji – Montaż Manualny Podzespołów, Erazma Plewińskiego 18, Lublin