Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu produkcji

Komplet Polska Sp. z o.o.

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • obsługa i nadzór linii produkcyjnej

  • nadzór nad procesami pomocniczymi

  • kontrola przebiegu procesu technologicznego produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie: cukiernik/piekarz,

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym,

  • motywacja do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • aktualne badania sanitarne.

To oferujemy

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku spożywczym,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • dofinansowanie z ZFŚS do świąt, wczasów i wypoczynku dzieci,

  • opieka medyczna LUX MED.,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie,

  • otwarte i przyjazne środowisko pracy.