Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Produkcji - Tokarz, Ślusarz, Operator tokarki CNC

RECTUS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gumna (pow. cieszyński)

    Gumna (pow. cieszyński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie

  • samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu oraz karty ustawczej;

  • wprowadzanie drobnych modyfikacji do programów CNC;

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;

  • ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;

  • nadzór nad przebiegiem procesu;

  • współpraca z technologami/programistami.

  • prace rozładunkowe i załadunkowe

  • prace montażowe

  • kompletacja zamówień

  • wydawanie towaru

  • wykonywanie prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • doświadczenie w ustawianiu oraz obsłudze maszyn CNC: tokarki, tokarko-frezarki (Tokarz);

  • kandydat musi posiadać podstawową wiedzę na temat sposobów obróbki, znajomości parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

To oferujemy

  • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • karta „Benefit MultiSport” – przy umowie na czas nieokreślony

  • dodatkowe ubezpieczenie „PZU Opieka Medyczna” - przy umowie na czas nieokreślony

RECTUS POLSKA Sp. z o.o.

Nowocześnie zarządzana firma, działająca w branży technicznej, poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Działu Produkcji- Tokarz_ Ślusarz_ Operator tokarki CNC

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli szukasz pracy na stanowisku: Pracownik Działu Produkcji_ Tokarz_ Ślusarz_ Operator tokarki CNC zaaplikuj na poniższy adres przesyłając CV.