Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu produkcyjno-magazynowego w zakładzie spożywczym

DORA-FOOD DOROBISZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 7005 400 brutto / mies.
  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie surowca do produkcji.

  • Zasyp i opróżnianie mieszalników.

  • Sprawdzenie jakości wyprodukowanego wyrobu pod kątem wymieszania składników i zanieczyszczeń.

  • Rozważanie gotowych wyrobów.

  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy oraz w pomieszczeniach produkcyjnych.

  • Prace magazynowe, konfekcja wyrobów.

Nasze wymagania

  • Rzetelność, solidność, uczciwość.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Entuzjazm i pogodne usposobienie.

  • Przestrzeganie podstawowych zasad higieny GHP przed rozpoczęciem i w trakcie pracy.

  • Aktualna książeczka sanepidowska.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w systemie jednozmianowym 8:00-16:00.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • zniżka na firmowe produkty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Firma Dora-Food powstała w 1995 roku, od ponad 25-lat współpracuje z zakładami przetwórstwa spożywczego w Polsce i za granicą, oferując szeroki asortyment dodatków do żywności, przypraw i środków funkcjonalnych. Od 2005 roku firma funkcjonuje w nowo wybudowanym obiekcie w Chorzowie przy ul. Składowej 30c. Zwiększono produkcję i powierzchnie magazynowe, zakupione zostały nowe urządzenia. Wzrosło zatrudnienie i rozszerzono grono dystrybutorów i odbiorców z branży spożywczej. W 2020 roku obchodziliśmy jubileusz 25-lecia działalności. Na przestrzeni tych lat zbudowaliśmy zaufanie naszych Klientów oraz partnerów biznesowych, zyskaliśmy bogate doświadczenie i fachową wiedzę technologiczną. Od 2017 roku posiadamy certyfikat bezpieczeństwa żywności FSSC 22000.

Przewiń do profilu firmy