Oferta pracy

Pracownik Działu Produktowego

APART Sp. z o.o.O firmie

APART Sp. z o.o.

Stara Droga 3

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • konfekcjonowanie produktów gotowych(m. in. kontrola jakości i ilości otrzymywanego towaru, pakowanie)

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • tworzenie i archiwizacja dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność obsługi komputera

  • mile widziana znajomość procesów magazynowych

To oferujemy

Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce,

posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Aktualnie poszukujemy ambitnych

i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy