Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu promocji

Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego "ROSA" Stanisław RosaO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii promocyjnej oraz projektów i działań promocyjnych związanych z produktami, technologiami,

  • Opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby promocyjne tj. broszur, banerów, bilbordów itp.

  • Redagowanie treści reklamowych,

  • Wsparcie prowadzenia strony internetowej,

  • Opracowanie materiałów tekstowych na potrzeby promocyjne tj. publikacje, strona www itp.,

  • Redagowanie newsletterów na potrzeby klientów,

  • Redagowanie informacji prasowych oraz treści do artykułów branżowych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki związane z grafiką),

  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign, After Effect),

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna,

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych lub/i marketingowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu powierzonych zadań,

  • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług i osiągającej bardzo dobre wyniki sprzedażowe,

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet socjalny (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),

  • Świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą.

O nas

Firma założona w 1992 roku przez Pana Stanisława Rosę, jest prężnie działającym przedsiębiorstwem i cenionym liderem w branży oświetleniowej. W zakładach o łącznej powierzchni użytkowej ponad 34 000 m2, zlokalizowanych w Tychach oraz w jednej spółce zagranicznej, ROSA zatrudnia prawie 400 osób.

Tradycja, doświadczenie, solidność, definiują to, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, konsumentów oraz partnerów biznesowych.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy lubią to, co robią, rozwijają się na odpowiedzialnym poziomie i szukają możliwości rozwoju kariery.