AWG Sp. z o.o.

Pracownik działu przygotowania i planowania produkcji

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i analiza produkcji

  • prowadzenie dokumentacji technicznej form i produktów

  • testowanie produktów w firmowym laboratorium

  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów

  • współpraca z działem jakości w zakresie certyfikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane o profilu technicznym)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn wtryskowych

  • umiejętność analitycznego myślenia, ciekawość i dociekliwość

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja pracy

  • mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • po okresie próbnym atrakcyjny system premiowy

  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

  • skrócony czas pracy w piątek

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje